25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Zach Service Spółka Cywilna Adam Kiziak, Sławomir Wesołowski, ul. Jana III Sobieskiego 6, 85-060 Bydgoszcz ( dalej: Zach Service S.C. ). W celu ochrony Twoich danych osobowych powołaliśmy inspektora ochrony danych osobowych. Jeżeli chcesz się z nim skontaktować, napisz do nas maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, składania przez Ciebie zamówień w sklepie internetowym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas. Dane, które dotyczą składania przez Ciebie zapytań ofertowych, zamówień, reklamacji.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności sklepu internetowego, w tym automatycznie podczas korzystania z Serwisu, tj. w celu:

  1. Rejestracji w sklepie internetowym;
  2. zawierania umów za pośrednictwem lub dostępnych w Serwisie, w szczególności składania i realizacji zamówienia
  3. umożliwienia Ci zarządzania Twoim kontem, umożliwienia monitorowania zamówień i ich historii
  4. sprawnego prowadzenia i funkcjonowania Serwisu, w tym Sklepu Internetowego oraz zapewniania bezpieczeństwa korzystania z nich, w tym dla ujawniania nadużyć i dokonywania analiz;
  5. obsługi zapytań i zgłoszeń, które do nas kierujesz
  6. wypełniania zobowiązań Usługodawcy, w szczególności reklamacyjnych dotyczących zawartych w Serwisie lub za pośrednictwem Serwisu umów oraz funkcjonowania Serwisu;
  7. przygotowania i przedstawiania dopasowanych do zainteresowań i potrzeb osób, których Dane Osobowe dotyczą reklam oraz ofert i otrzymywania informacji handlowej, w szczególności przesyłania przez Usługodawcę na wskazany przez Klienta adres poczty elektronicznej zamówionego Newslettera;
  8. w celu publikacji Treści.

Przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, do otrzymania kopii swoich danych osobowych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, złożyć skargę w urzędzie ochrony danych osobowych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami poprzez wiadomość mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.